εχουν πει καλα για μασ
εχουν πει καλα για μας | οσοι μας γνωριζουν
Είναι όλοι όσοι έχουν πει καλα για μας και είναι απλά ενδεικτικά καθώς η καλύτερη διαφήμιση είναι τα ίδια τα παιδιά. Ακολουθεί μια σταχυολόγηση της κριτικής που έχει γίνει από γονείς, συνεργάτες, μαθητές.
![εχουν πει καλα για μας 2 εχουν πει καλα για μας](https://yuukikandojo.gr/wp-content/uploads/2022/03/sot-agg.jpg)
εχουν πει καλα για μας | συνεργατες
![εχουν πει καλα για μας 6 εχουν πει καλα για μας | ΕΛΙΣ ΑΒΕ](https://yuukikandojo.gr/wp-content/uploads/2022/08/ΕΛΙΣ-ΑΒΕ.png)
![εχουν πει καλα για μας 8 εχουν πει καλα για μας](https://yuukikandojo.gr/wp-content/uploads/2022/08/Χάρης.png)
![εχουν πει καλα για μας 9 εχουν πει καλα για μας](https://yuukikandojo.gr/wp-content/uploads/2022/08/Χαρά.png)
εχουν πει καλα για μας | φιλοι και δασκαλοι
![εχουν πει καλα για μας 11 εχουν πει καλα για μας | Νεκτάριος Λυκιαρδόπουλος](https://yuukikandojo.gr/wp-content/uploads/2022/08/Νεκτάριος-Λυκιαρδόπουλος.png)
![εχουν πει καλα για μας 12 εχουν πει καλα για μας | Iro Kopanaki](https://yuukikandojo.gr/wp-content/uploads/2022/08/Iro-Kopanaki-.png)
![εχουν πει καλα για μας 13 εχουν πει καλα για μας | Evangelos Ragias](https://yuukikandojo.gr/wp-content/uploads/2022/08/Ε.png)
εχουν πει καλα για μας | συμπερασματα
Φυσικά, όλοι όσοι έχουν πει καλα για μας, είναι σημαντικό καθώς αποτελούν την έξωθεν καλή μαρτυρία. Είναι το μέτρο της αποδοχής μας αλλά και ότι βοηθά για δημιουργία αισθήματος ασφάλειας για εκείνους που θέλουν να έλθουν σε επαφή μαζί μας αλλά το σκέφτονται. Όμως δεν πρέπει να ξεχνάμε πως, οι κρίσεις είναι υποκειμενικές για τον καθένα μας ξεχωριστά. Όλοι δεν μπορούμε να τα πάμε καλά με όλους, οπότε το να πει καλα για μας, είναι επιθυμητό μεν αλλά όχι πάντα δυνατό. Όμως, αρχή μας είναι, ότι πως όλοι πρέπει να κάνουν δοκιμή, και να σχηματίσουν προσωπική άποψη για την σχολή και τους διδάσκοντες και φυσικά για τις δραστηριότητες. Έτσι το να πει μονο καλα για μας χωρίς να υπάρχει και κριτική φαίνεται λίγο αφύσικο.
Επειδή μετανοιώνουμε μόνο για ότι δεν κάναμε στην ζωή μας, προσκαλούμε όλους τους ενδιαφερόμενους να κάνουν τα δοκιμαστικά μαθήματα, να βρουν μόνοι τους, τι είναι αυτό που θέλουν, και αν τα μαθήματα στην σχολή μας θα τους βοηθήσουν σε αυτή την αναζήτηση. Στην συνέχεια ο καθένας είτε να πει καλα για μας ή να μας κάνει κριτική. Αυτό θα μας βοηθήσει να εξελιχθούμε.
![εχουν πει καλα για μας 14 Εχουν πει καλα για μας](https://yuukikandojo.gr/wp-content/uploads/2022/08/kenoed2001.webp)
θελετε να σχηματισετε γνωμη για την σχολη μας;
Κάνετε σήμερα ονλάϊν κράτηση συμπληρώνοντας το δελτίο του δοκιμαστικού μαθήματος